izmir-cam-balkon-135-tl-fiyatı izmir-cam-balkon-axess-karta-9-taksit izmir-cam-balkon-say-cam

izmir cam balkon nedir ne değildir ?


izmir cam balkon nedir? sorusuna kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir cevabı balkonunu dört mevsim panoramik ve şık olarak kullanmak istiyen müşterilerimiz için doğru bir cevap olduğuna inanıyoruz.Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

izmir cam balkon


izmir cam balkon Kapama Sistemleri, evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm ve 10mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

izmir katlanır cam balkon sistemleri, saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, yeşil, mavi,satina cam uygulaması yapılabilmektedir.izmir cam balkon

Neden izmir cam balkon ?

izmir cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.ferahlık sağlar.
izmir cam balkon sistemi ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın balkonları ısı değerlerinde artış sağlar, enerji tasarrufu sağlar.
Balkonlarınızı cam balkon cam balkon sistemi ile kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.
izmir cam balkon sistemi binanızın mimari görüntüsü değiştirmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
Katlanır cam balkon sistemleri hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.
izmir cam balkon sistemi ile kapatılan balkonlarınız mevcut balkonunuzda bulunan mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır
izmir cam balkonCam balkon sizlere şekil, renk ve fonksiyon açısından geniş olanaklar sunar. Karmaşık dikey ve yatay kayıtlar olmadan sadece alt ve üst alüminyum profiller sayesinde görüntü ve manzara kaybı oluşturmaz.

Cam panellerin istenildiğinde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde mevsimlerin güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlar. izmir cam balkon sisteminde kullanılan hareketli kanatlar sağa, sola yada her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılır, açıldığında az yer kaplar. Sistemimiz balkonunuzla uyumlu modern bir sistemdir. Hava rüzgarlı, yağmurlu yada çok soğuk olabilir.

izmir cam balkon nedirAyrıca çoğu zaman hava kirliliği ve trafik gürültüsü balkonlarınızdan yeterince yararlanmanızı engeller. Balkonlarınızı Natural cam balkon sistemi ile kapattığınızda böyle sıkıntılı durumlarda bile ailenizle birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği güvenli alanlar kazanırsınız.

Natural katlanır cam balkon sistemi her türlü konut, daire, vila, teras, kafe, veranda ve restoranta uygulanabilir. Natural cam kapama sistemlerinde, camlar taşıyıcı kanat profiline özel esnek yapıştırıcılar ile yapıştırılmakta ve doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.

izmir Balkon kapatma sistemimizde kullanılan taşıyıcı rulmanlar çiftli, polyemid esaslıdır ve metalle sürtünmeden dolayı etkilenmez. Polyemid altı metaller paslanmaz çelik olup, nem ve deniz tuzuna karşı dayanıklıdır.